Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Gradsko vijeće

Koalicija HDZ BIH – HSS

  1. Prskalo Ante
  2. Knežević Pero
  3. Raguž Dragan
  4. Šimović Andrea
  5. Đurašković Magdalena
  6. Čuljak Nedjeljka
  7. Brajković Miro
  8. Antunović Damir
  9.  Jelčić Davor
  10. Jovanović Miro
  11. Oršulić Ivona
  12. Merdžan Marijo
  13. Andrić Janja
  14. Jurica Mario

 

Koalicija Čapljina u Srcu ČNS-HRS

  1. Buntić Gordan
  2. Previšić Pero
  3. Pavlović Ilijana

 

Stranka Za Čapljinu jednaku za sve

  1. Jurković Sandro
  2. Pehar Petar
  3. Čepo Pero

SDA

  1. Vilogorac Amar
  2. Veledar Dženis

 

SDP

  1. Šimović Marijo

 

NEZAVISNI VIJEĆNIK

  1. Šaldo Ethema

 

KONTAKTI GRADSKIH VIJEĆNIKA

REDNI BROJ IME I PREZIME MJESTO STANOVANJA BROJ MOBITELA MAIL
1. PERO KNEŽEVIĆ VIŠIĆI 063-313-069 pero.knezevic@hteronet.ba
2. ANTE PRSKALO GABELA 063-362-589 ante.prskalo@capljnina.ba
3. DRAGAN RAGUŽ ČAPLJINA 063-350-552 dragan2507@gmal.com
4. ANDREA ŠIMOVIĆ ZVIROVIĆI 063-235-983 andreasimovic95@gmail.com
5. MAGDALENA ĐURAŠKOVIĆ ČAPLJINA 063-353-575 magdalenaadju@gmail.com
6. NEDJELJKA ČULJAK STRUGE-GORICA 063-349-077 nedjeljka_culjak@hotmail.com
7. MIRO BRAJKOVIĆ TREBIŽAT 063-465-895 mikibrajkovic@hotmail.com
8.
9. DAMIR ANTUNOVIĆ BIVOLJE BRDO 063-415-004 damir.antunovic77@gmail.com
10. DAVOR JELČIĆ HOTANJ 063-453-426
11. MIRO JOVANOVIĆ ČELJEVO 063-496-735 miro.jovanovic@capljina.ba
12. IVONA ORŠULIĆ DOLJANI 063-486-733 Ivonaorsulic3@gmail.com
13. MARIJO MERDŽAN ČAPLJINA 063-789-791 mario.merdzan@windowslive.com
14. JANJA ANDRIĆ ŠUŠKOVO NASELJE 063-321-898 janjaandric@gmail.com
15. MARIO JURICA DRAČEVO 063-103-042 jurica575@gmail.com
16. GORDAN BUNTIĆ POČITELJ BRDO 063-113-873 gordan.buntic25@gmail.com
17. PERO PREVIŠIĆ KLEPCI 063-126-249 pero.previsic@tel.nat.ba
18. ILIJANA PAVLOVIĆ ČAPLJINA 063-051-235 ilijana.p.85@gmail.com
19. SANDRO JURKOVIĆ VIŠIĆI 063-428-663 Sandro.j88@gmail.com
20. PETAR PEHAR ČAPLJINA 063-840-523 Petar.Pehar52@gmail.com
21. PERO ČEPO GNJILIŠTA 063-063-423 perocepo325@gmail.com
22. AMAR VILOGORAC BIVOLJE BRDO 060-318-9781 amar.vilogorac@gmail.com
23. DŽENIS VELEDAR HOTANJ 062-246-210 dzenis.veledar@autlook.com
24. ETHEM ŠALDO ČAPLJINA 061-301-585 ethem.saldo78@gmail.com
25. MARIO ŠIMOVIĆ ČAPLJINA 063-858-988 m.simovic10@gmail.com
Back to top
Skip to content